Roczne Sprawozdanie Zarządu

W dniu 2012.03.26 o godz. 20 odbyło się Zebranie Zarządu. Prezes przedstawił roczne sprawozdanie finansowe , które zatwierdziła Komisja Rewizyjna.

– na podstawie  par.25. 11. ustalono składkę na 2012r. w wysokości 50 zł. płatną do końca czerwca.

– na podstawie  par.25. 6. ustalono iż napiszę regulamin dotyczący przyjęcia nowych członków/członkiń do końca kwietnia.

– na podstawie  par.25. 10. ustalono iż opracowane zostanie pismo do Starosty Gnieźnieńskiego o dofinansowanie Stowarzyszenia celem wykorzystania tych środków na szkolenia Naszych Członków (zmian w prawie, a w szczególności standardów techn.) oraz uczniów Powiatowej Szkoły Zawodowej o kierunku geodezja w trakcie praktyk u nas, a także cykl spotkań z inicjatywy SGG przy honorowym patronacie Starosty (czekamy na tematy : 1 standardy : wykładowca wskazany przez Dyr. Wydz. Geo. i K.)

– na przełom maja/czerwca zobowiązany zostałem do ustalenia miejsca i kosztów Zgromadzenia połączonego w dalszej części z spotkaniem integracyjnym.(w zależności od ilości chętnych ustalę miejsce)

– omówiono propozycję utworzenia i dostępu do bazy druków tylko dla członków za dostępem na hasło. Proponowane formaty tekstowe : .odt, .sxw, .doc oraz obrazkowe .pdf, .jpg, .ttf,

– omówiono problemy i trudności jakie mogą wystąpić w związku z wprowadzeniem standardów technicznych.

jak zawsze proszę o uwagi bezpośrednio na :biuro@szydageodeta.pl

About Bogumił Szyda

uprawniony od 1995r., do innych rzeczy dużo wcześniej ;)
Wpis należy do kategorii: Aktualności. Bezpośredni link.

Dodaj komentarz